Jak stáhnout video z Twitteru? Návod krok za krokem

Jak stáhnout video z Twitteru? Návod krok za krokem

Chcete-li stáhnout video z Twitteru, existuje několik způsobů, jak to můžete udělat. Twitter je jedním z největších sociálních médií, kde lidé sdílejí své názory a myšlenky prostřednictvím videí a fotografií. Pokud jste našli zajímavé video na Twitteru, které si chcete uložit, máte několik možností, jak to udělat.

4 způsoby jak stáhnout video z Twitteru

Pokud chcete stáhnout video z Twitteru, existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout. Níže najdete několik možností, jak to udělat:

1. Použijte Twitter Downloader

Twitter Downloader je nástroj, který vám umožní snadno stáhnout videa z Twitteru. Stačí zkopírovat odkaz na tweet s videem a vložit ho do pole na stránce Twitter Downloaderu. Poté klikněte na tlačítko “Stáhnout” a video se stáhne do vašeho počítače.

2. Použijte doplněk pro prohlížeč

Existují také doplňky pro prohlížeče, které vám umožní stahovat videa z Twitteru. Stačí nainstalovat doplněk do vašeho prohlížeče a poté kliknout na tlačítko “Stáhnout” vedle videa na Twitteru.

3. Použijte online nástroje

Online nástroje, jako je například SaveTwitter, vám umožní stahovat videa z Twitteru jednoduše a rychle. Stačí zkopírovat odkaz na tweet s videem a vložit ho do pole na stránce SaveTwitter. Poté klikněte na tlačítko “Stáhnout” a video se stáhne do vašeho počítače.

4. Použijte oficiální Twitter aplikaci

Oficiální Twitter aplikace také umožňuje stahování videí. Stačí otevřít tweet s videem v aplikaci a klepnout na tlačítko “Sdílet”. Poté vyberte možnost “Sdílet přes” a poté klepněte na tlačítko “Stáhnout” vedle videa.

S těmito možnostmi byste měli být schopni snadno stáhnout video z Twitteru.

Možnosti stahování videa

Pokud chcete stáhnout video z Twitteru, máte na výběr z několika možností. V této sekci si představíme dvě z nejčastěji používaných metod – použití webového prohlížeče a specializovaného nástroje.

Použití webového prohlížeče

První možností, jak stáhnout video z Twitteru, je použití webového prohlížeče. Postupujte podle následujících kroků:

  1. Najděte video, které chcete stáhnout, na Twitteru a klepněte na ikonu sdílení.
  2. Zvolte možnost “Kopírovat odkaz na tweet”.
  3. Otevřete novou záložku ve svém webovém prohlížeči a přejděte na stránky, jako je například SaveTwitter.net nebo TWDownloader.
  4. Vložte zkopírovaný odkaz tweet do vyhledávacího pole a stiskněte tlačítko “Stáhnout”.
  5. Vyčkejte, až bude video staženo na váš počítač.

Použití specializovaného nástroje

Druhou možností, jak stáhnout video z Twitteru, je použití specializovaného nástroje. Existuje mnoho nástrojů, které umožňují stahovat videa z Twitteru, jako například Twitter Video Downloader.

Postupujte podle následujících kroků:

  1. Najděte video, které chcete stáhnout, na Twitteru a klepněte na ikonu sdílení.
  2. Zvolte možnost “Kopírovat odkaz na tweet”.
  3. Otevřete novou záložku ve svém webovém prohlížeči a přejděte na stránku specializovaného nástroje.
  4. Vložte zkopírovaný odkaz tweet do vyhledávacího pole a stiskněte tlačítko “Stáhnout”.
  5. Vyčkejte, až bude video staženo na váš počítač.

Použití specializovaného nástroje může být v některých případech rychlejší a pohodlnější, nicméně je třeba být opatrný a vybírat si spolehlivé nástroje, aby nedošlo k přenosu nebezpečného softwaru na váš počítač.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *