Vítejte

Pomůžeme Vám s tvorbou virálního obsahu pro sociální sítě i váš web

Nejčastěji pomáhám firmám s jejich online projekty! Mimo tworby webových prezentací nebo e-shopů, konzultuji celý proces digitálního marketingu. Pracuji přímo s interním týmem, abych mu pomohl pochopit internetové prostředí. Součástí mé role je také zajištění vysoké kvality. Kromě toho jsem vyhledávaným konzultantem SEO a také nezávislým konzultantem v oblasti e-businessu; často klientům poskytuji audity webových stránek, analýzy SEO a návrhy UX – to vše s cílem zvýšit příjmy. Díky webové analytice, klíčovým ukazatelům výkonnosti a dlouhodobému vyhodnocování projektů jsou mé služby opravdu kompletním balíčkem!

Má specializace

Pay Per Click Reklama

Od plánování až po plnou správu PPC reklam.  Na platformách: Google Ads, Sklik a Bing Ads.

SEO

Od auditů webů po tvorbu dlouhodobých kampaní. Ale mohu Vám pomoci najít klíčová slova pro váš web nebo o jaký cluster rozšířit váš web.

Sociální Sítě

Od tvorby příspěvků pro sociální sítě až po plnou správu sociálních sítí a reklamou. Věnuji se následujícím médiím: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok a LinkedIn.

Coypwriting

Od jednoduchých textů po SEO optimalizované články a textace pro sales stránky a lading pages.

Email
Marketing

Od nastavení automatizace emailingu po plnou správu emailingových kampan.

Grafické Služby

Ať už se chcete odlišit jedinečným designem loga, zaujmout poutavými náhledy na Youtube nebo spustit úžasné webové stránky jsem tu pro vás. 

Mým snem je vždy dosáhnout svých cílů, a proto jdu za výsledky s vášní a odhodláním! Ve své práci se vždy řídím zásadami spravedlnosti a poctivosti; snažím se poskytovat přesné informace bez ohledu na cokoli. Pomohu Vám od PPC reklami pro okamžitý prodej až po dlouhodobé SEO projekty. Přidejte se ke mně v tomto dobrodružství - pojďme si s nadšením a vzrušením plnit sny!

Proč se mnou spolupracovat?

Se svými klienty spolupracuji dlouhodobě, abychom si mohli vybudovat pevné spojení a pomáhat si navzájem v rozvoji podnikání. Je to inspirativní cesta, protože se mohu podělit o všechny znalosti, které jsem za dobu své práce a realizace digitálních strategií získal. Prostřednictvím mého blogu můžete získat skvělé tipy na SEO, marketing na sociálních sítích, PPC marketing, e-mailing a influencer marketing – to vše můžete využít ke zvýšení návratnosti investic a hodnocení! Celkově bude tato spolupráce určitě přínosná pro nás oba!

Nevíte co udělat pro umístění na googlu?

Mohu Vám pomoci najít chyby na vašich stránkách, najít Vám klíčová slova vhodná pro váš web. Nebo rovnou vytvořím dlouhodobou kampaň.

Potřebujete ihned zvýšit prodeje na eshopu?

Pojďme se vrhnout do spolupráce, pomocí PPC kampaní můžete zažít okamžitý nárůst objednávek.

Stagnuje Váš růst na sociálních sítích?

Pojďme se domluvit na konzultaci rád Vám pomohu se strategií pro vaše sociální sítě.

Potřebujete zlepšit online prezenci? Napište mi

Na zprávy z pravidla odpovídám do 24 hodin.