Tvorba, Správa a Audity PPC Reklam

Vyhledávání rozjedeme naplno

Relevantní návštěvnost webových stránek je v dnešní digitální době pro úspěch podnikání důležitější než kdy jindy. Proto jsem tady, abych zajistil, že z návštěvnosti svých webových stránek vytěžíte maximum. 

Google ads, Sklik i Bing ads

Můžeme definovat cíle, analyzovat strategie a stanovit cílený rozpočet každé kampaně. Dbám na to, aby každé marketingové rozhodnutí, které učiním, je přizpůsobeno vašemu cílovému publiku pro co nejpřínosnější výsledky.

Remarketing / Retargeting

Vím, že může znamenat rozdíl mezi tím, zda si zákazníka udržíte, nebo ho ztratíte. Proto když uživatel ustoupí od toho, aby se stal vaším zákazníkem, přivedu ho zpět pomocí promyšlených remarketingových technik.

Co můžete očekávat?

Jak probíhá spolupráce ohledně PPC kampaní?

Pokud chcete, aby vaše firma začala působit na internetu, je reklama PPC (Pay Per Click) tou správnou cestou. Je to jedna z nejefektivnějších forem reklamy vůbec – pokud je správně a rychle nastavena, může přivést relevantní zákazníky, kteří mají zájem o koupi vašeho výrobku nebo služby, přímo na vaše webové stránky. Dokážu vytvořit a nastavit výkonnostní PPC reklamu napříč službami Google Ads, Sklik do pouhých pěti dnů od zadání zakázky – tak rychlá a efektivní může být reklama, když se jí zabývá někdo, kdo rozumí jejímu fungování. Nenechte si to ujít – dovolte mi, abych vám pomohl zviditelnit vaši firmu na internetu ještě dnes!

1. Zjistíme vaše cíle

Můžeme se domluvit telefonicky, po emailu, či osobně a stanovýme rozpočet kampaní a hlavně vaše cíle. Poté se domluvíme na kterých platformách PPC reklamu spustíme. Ve většině případech preferuji využití nejen Google Ads, ale i Seznam Skliku.

2. Založím vám reklamní účty

Ať už máte již existující účet PPC, nebo potřebujete vytvořit nový, postaráme se o něj. Pokud navíc máte stávající reklamu, která potřebuje pomoc, můžu ji zkontrolovat a zajistit, aby všechny pohyblivé části fungovaly co nejoptimálněji.

3. Analýza klíčových slov

Provedu analýzu klíčových slov, která jsou relevantní pro vaše podnikání, a ujistím se, že jsem prošel všechny důležité ukazatele. Cílem je přinést ta nejvýnosnější klíčová slova, která zaručí trvalé výsledky a hodnotnou návratnost investic.

4. Vytvořím textace reklam

Pomůžu vám svými odbornými znalostmi v oblasti psaní reklam na míru. Společně můžeme stanovit strategii a dospět k jasné vizi, jaký marketingový přístup by byl pro vaše podnikání nejefektivnější. Textace reklam můžeme, ale nemusíme konzultovat.

5. Optimalizace reklam

Moje odborné znalosti v oblasti správy a optimalizace kampaní posunou vaši PPC kampaň do nových výšin efektivity a ziskovosti. Od správy klíčových slov a sledování výsledků až po nastavení vstupních stránek a optimalizaci reklamních textů.

6. Reporting

Měsíční reportování je skvělý způsob, jak informovat klienty o pokroku v jejich reklamních kampaních PPC. Není to podmínkou, ale většina klientů to považuje za docela užitečné a oceňuje, že jsou informováni o stavu svého projektu. Reporty obvykle poskytují přehled výkonnostních ukazatele.

Často Kladené Otázky

Pokud zde nenajdete odpověď na svou otázku neváhejte a kontaktujte mě.

Pokud se rozhodnete se  mnou spolupracovat, nemusíte se obávat podepsat žádný závazek. Přesně tak – můžete si užívat svobody spolupráce bez jakýchkoli závazků. Chápu, že život se neustále mění, a dělám vše pro to, aby se vaše spolupráce se mnou mohla těmto změnám pružně přizpůsobit. Přestože bychom byl rád, kdyby tato spolupráce byla dlouhodobá, nikdy neuváznete v konkrétním ujednání, pokud vám přestane vyhovovat. Proto neváhejte a začněte – nic vás nebrzdí!

Chci, abyste byli informováni a měli naprostou jistotu, že máte kdykoli přístup ke svým kampaním, můžete je kontrolovat a provádět změny podle svého přání – aniž byste měli pocit, že je vaše kreativita omezována. Věřím, že transparentnost je klíčová, a díky přístupu se postarám o to, aby kampaně byly skutečně vaše!

Dbám na to, aby všechny spolupráce měly předem jasně a přesně stanovený čas, aby nikdo nepřišel o cenné peníze. Tak můžeme být oba spokojení a pokračovat ve skvělých společných věcech! Moc rád s vámi budu spolupracovat a zaručuji, že ať už se dohodneme jakkoli, dodržím to – pokud mi práce bude trvat déle, než je dohodnutá doba, neplatíte za čas navíc.

Máte zájem o PPC Reklamu? Napište mi

Na zprávy z pravidla odpovídám do 24 hodin.