Kde najít archivované fotky na Instagramu? Průvodce pro uživatele

Kde najít archivované fotky na Instagramu? Průvodce pro uživatele

Pokud chcete najít své archivované fotky na Instagramu, můžete to udělat velmi snadno. Jednoduše otevřete aplikaci Instagram a přihlaste se ke svému účtu. Poté klepněte na ikonu menu v pravém horním rohu a zvolte možnost Archiv. Nyní klepněte na Archiv a poté na Příspěvky, abyste viděli všechny své archivované příspěvky. Vybranou fotku pak stačí rozkliknout a znova kliknout na tři tečky, kde vyberete možnost Zobrazit na profilu.

Najít archivované fotky na Instagramu

Pokud chcete najít archivované fotky na Instagramu, můžete to udělat snadno a rychle. Stačí otevřít aplikaci Instagram a přejít na svůj profil. Poté kliknout na ikonu menu v pravém horním rohu a vybrat možnost Archiv.

V archivu uvidíte dvě možnosti: Archiv příběhů a Archiv příspěvků. Pokud chcete najít archivované fotky, klikněte na Archiv příspěvků. Zde uvidíte všechny své smazané fotky a videa.

Pokud chcete zobrazit konkrétní fotku, klikněte na ni a znovu klikněte na tři tečky v pravém horním rohu. Zde uvidíte možnost Zobrazit na profilu. Kliknutím na tuto možnost se fotka vrátí zpět na váš profil.

Je důležité si uvědomit, že archivované fotky jsou viditelné pouze vám. Pokud chcete, aby byly zpět viditelné pro ostatní uživatele, musíte je znovu zveřejnit na svém profilu.

V případě, že máte problémy s nalezením archivovaných fotek, můžete se podívat na oficiální stránky Instagramu, kde najdete další informace a tipy, jak s aplikací pracovat.

Archivované fotky na Instagramu pro jednotlivé příspěvky

Pokud jste na Instagramu archivování fotek ještě nevyzkoušeli, nebo nevíte, jak najít archivované fotky, následující informace vám pomohou.

Archivace fotek na Instagramu je velmi jednoduchá. Stačí jít do svého profilu, vybrat fotku, kterou chcete archivovat, a kliknout na tři tečky v pravém horním rohu. Poté vyberte možnost “Archivovat”. Tím se fotografie uloží do vašeho archivu.

Pokud chcete najít archivovanou fotku, jděte do svého profilu a klikněte na ikonu menu v pravém horním rohu. Vyberte možnost “Archiv” a nahoře klikněte na “Příspěvky”. Zde uvidíte všechny své archivované fotky. Pokud chcete zobrazit určitou fotku, stačí ji vybrat a kliknout na tři tečky v pravém horním rohu. Poté vyberte možnost “Zobrazit na profilu”.

Archivované fotky na Instagramu jsou skvělým způsobem, jak uklidit svůj profil a uchovat si své vzpomínky. Pokud se vám některá fotka později zalíbí, můžete ji kdykoli obnovit z archivu zpět na váš profil.

Pamatujte si, že archivace fotek na Instagramu není trvalá a můžete kdykoli své archivované fotky smazat.

Závěrem

Archivace příspěvků na Instagramu je skvělý nástroj, který vám umožní skrýt své staré fotky a videa, aniž byste je museli trvale smazat. To znamená, že se můžete zbavit nechtěných příspěvků, aniž byste ztratili své oblíbené vzpomínky. Kromě toho můžete archivovat i celé své příběhy na Instagramu. Pokud chcete své archivované příspěvky vrátit zpět na svůj profil, je to velmi snadné. Stačí kliknout na fotku, kterou chcete vrátit, a vybrat možnost Zobrazit na profilu.

V případě, že máte problémy s nalezením svých archivovaných fotek na Instagramu, můžete se podívat na některé z online návodů, které vám mohou pomoci. Například na stránkách eVisions.cz najdete podrobný návod, jak najít své archivované fotky na Instagramu. Pokud se vám nedaří najít své archivované příspěvky, neváhejte se obrátit na podporu Instagramu, která vám může poskytnout další pomoc a informace.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *