Návod Na Přihlašení Na Messenger Bez Facebooku!

Návod Na Přihlašení Na Messenger Bez Facebooku!

Přemýšlíte o stažení chatovací aplikace, ale nemáte účet na Facebooku? Možná vás překvapí, že Messenger můžete používat i bez něj. Registrace do aplikace je jednoduchá a nevyžaduje žádné další stahování ani poplatky. V tomto průvodci vás krok za krokem provedeme tím, jak se zaregistrovat do aplikace Messenger bez Facebooku.

Jak se přihlásit na Messenger bez Facebooku

Přihlášení do aplikace Messenger je rychlé a snadné, pokud máte účet! Od prosince 2019 musí mít všichni uživatelé profil na Facebooku, aby mohli používat chatovací platformu od vývojářů nejpopulárnější sociální sítě na světě.

  1. Pro přihlášení stačí spustit aplikaci Messenger a zadat své telefonní číslo nebo e-mailovou adresu spolu s heslem.
  2. Odtud můžete klikněte na další nastavení a přizpůsobte si práci s Messengerem, například synchronizaci kontaktů nebo povolení SMS zpráv.
  3. Než budete pokračovat, zvažte na chvíli, které možnosti pro vás mohou být nejvhodnější. Přihlášením ještě dnes můžete okamžitě začít komunikovat s přáteli a členy rodiny!

Nemám ke svému facebooku, heslo, co mám dělat? Jak se mohu přihlásit bez hesla?

Pokud jste zapomněli heslo a nemáte přístup ke svému účtu na Facebooku, můžete zvážit několik možností.

  • Za prvé, pokud máte stále přístup k e-mailové adrese spojené s vaším účtem, zkuste kliknout na odkaz “zapomenuté heslo” v aplikaci Messenger nebo na webových stránkách Facebooku. Tím dojde k odeslání e-mailu s pokyny k obnovení hesla.
  • Případně, pokud již nemáte přístup k e-mailové adrese spojené s vaším účtem, obraťte se na podporu Facebooku a požádejte o pomoc při jejím obnovení.
  • A konečně, pokud byste raději Facebook vůbec nepoužívali a chtěli byste se do aplikace Messenger přihlásit bez vytváření nového účtu, můžete aplikaci používat přímo zadáním svého telefonního čísla a provedením kroků popsaných v tomto návodu.
  • Pomocí této metody: V případě, že chcete používat aplikaci Messenger, můžete se obrátit na uživatele, který se přihlásil do aplikace Messenger, a mohou vám udělit přístup ke svému účtu, aniž byste museli vytvářet nový.

To je vše! Nyní víte, jak se zaregistrovat do služby Messenger bez Facebooku. Mějte na paměti, že se jedná pouze o jednu z mnoha dostupných chatovacích aplikací, takže pokud Messenger nechcete používat, existuje spousta dalších možností. Začněte zkoumat a zjistěte, která aplikace nejlépe vyhovuje vašim potřebám – šťastné chatování!

Jak si založit nový facebook účet

1. Stáhněte si aplikaci

Prvním krokem je stažení aplikace Messenger buď z App Store pro zařízení se systémem iOS, nebo z Google Play pro zařízení se systémem Android. Po dokončení stahování aplikaci otevřete a v dolní části obrazovky vyberte možnost “Vytvořit nový účet”.

2. Vytvoření účtu

Po výběru možnosti “Create New Account” (Vytvořit nový účet) budete vyzváni k zadání jména a příjmení, e-mailové adresy, hesla a telefonního čísla, abyste mohli vytvořit svůj účet. Před pokračováním se ujistěte, že jsou všechny údaje správné, protože budou později použity k ověření vaší totožnosti. Po zadání všech údajů přijměte podmínky služby a stiskněte tlačítko “Pokračovat”.

3. Ověření vaší totožnosti

Za účelem ověření vaší totožnosti vám Messenger zašle kód buď na vaši e-mailovou adresu, nebo na telefonní číslo, které jste zadali při vytváření účtu. Zadejte tento kód do aplikace Messenger a stiskněte tlačítko “Potvrdit”, abyste dokončili proces ověření. Po ověření můžete začít používat Messenger, aniž byste měli účet na Facebooku!

Co dělat pokud se nedostanu do svého Facebooku

I když je smutné, že nyní není jiná možnost, než se do Messengeru přihlásit přes Facebook, stále existují způsoby, jak svou přítomnost na sociální síti spravovat. Můžeme deaktivovat své profily, což znamená, že naše informace a fotografie budou odstraněny z většiny sdíleného obsahu a naše účty budou zablokovány. Pokud si vůbec nechceme vytvořit profil, nemusíme se trápit, protože stále existuje spousta aplikací pro zasílání zpráv, jako je Viber a Skype, které nespadají pod Facebook!

Často Kladené Otázky

Jak si založit messenger bez facebooku?

Aplikace pro zasílání zpráv jsou stále populárnější a mnoho lidí má zájem o vytvoření messengeru bez Facebooku. I když to může znít jako skvělý nápad, bohužel to není možné – pokud chcete používat aplikaci Facebook Messenger a chatovat s přáteli, musíte mít účet na Facebooku a přihlásit se k němu. Mohou však existovat jiné aplikace nebo služby, které účet nevyžadují, takže se vyplatí tuto možnost prozkoumat a zjistit, jaké jsou vaše možnosti! S trochou štěstí a usilovné práce se vám možná podaří najít něco, co vám bude vyhovovat.

Jak vytvořit druhý účet na facebooku?

Vytvořte si druhý účet na Facebooku pomocí několika jednoduchých kroků! Nejprve přejděte na domovskou stránku Facebooku a klikněte na “vytvořit nový účet” Do daných polí vyplňte své jméno a e-mailovou adresu. Poté si vytvořte zapamatovatelné a zároveň bezpečné heslo, čímž zajistíte, že ho nezapomenete! Potvrďte datum narození a zadejte případné další informace, jako je číslo mobilního telefonu nebo jiné kontaktní údaje. Nakonec klikněte na modré tlačítko “zaregistrovat se” a je hotovo! Během několika minut budete mít nový profil na Facebooku, který můžete používat k pracovním nebo osobním účelům. Užijte si spojení s přáteli, rodinou a kolegy na svém novém účtu na Facebooku!

Závěr

Gratulujeme! Nyní víte, jak se zaregistrovat do služby Messenger, aniž byste potřebovali účet na Facebooku. Není třeba stahovat žádné další soubory a od začátku do konce to zabere jen několik minut. S více než miliardou uživatelů po celém světě není pochyb o tom, že na této stále rostoucí platformě najdete nové přátele a kontakty, které s vámi sdílejí podobné zájmy! Tak na co ještě čekáte? Zaregistrujte se ještě dnes a začněte se spojovat s lidmi z celého světa!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *