Jak Změnit Profilovou Fotku Na Messengeru Bez Přihlášení Na Facebook

Jak změnit profilovou fotku na Messengeru bez facebookové aplikace

Pokud jste aktivním uživatelem populární chatovací platformy Messenger, ale nemáte v telefonu staženou aplikaci Facebook, možná vás zajímá, jak si v Messengeru změnit profilovou fotografii bez Facebooku. V tomto příspěvku na blogu se na tento problém podíváme blíže a nabídneme vám několik řešení, která vám mohou pomoci.

Jak na to?

Prvním řešením je použití prohlížeče pro přístup k webové stránce aplikace Messenger. Jakmile se tam dostanete, můžete se přihlásit pomocí údajů o svém účtu (nebo s pomocí důvěryhodného přítele, který již účet má) a z rozbalovací nabídky přejít k možnosti „nastavení“. Odtud pak budete moci nahrát nebo odstranit všechny profilové fotografie.

Dalším řešením je stažení aplikace třetí strany, která vám umožní spravovat profilové fotografie na více platformách sociálních médií najednou. Aplikace jako Photofy usnadňují uživatelům rychlou a snadnou synchronizaci profilových fotografií na více platformách. Když tak aktualizujete jednu fotografii na jedné platformě, automaticky se aktualizuje i na všech ostatních platformách, kde se zobrazuje.

A konečně, pokud vám žádné z těchto řešení nefunguje, další možností je použít program pro úpravu obrázků, jako je GIMP nebo Photoshop, a upravit a uložit kopii požadované profilové fotografie před jejím nahráním přímo do aplikace Messenger. To vám umožní mít větší kontrolu nad kvalitou obrázku při jeho nahrávání do aplikace Messenger, než se spoléhat pouze na pomoc aplikací nebo webových stránek třetích stran.

Závěr

Změna profilové fotografie v aplikaci Messenger bez stažení aplikace Facebook není nemožná – pomocí několika jednoduchých řešení, jako je použití prohlížeče, stažení aplikace třetí strany nebo úprava pomocí programu pro úpravu obrázků, může každý snadno aktualizovat svou profilovou fotografii během několika minut! Bavte se při experimentování! Doufáme, že s těmito tipy jste nyní lépe vybaveni pro aktualizaci profilové fotografie v aplikaci Messenger bez stresu a potíží! Hodně štěstí!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *