Tvorba Animace Pro Vaše Podnikání

Změňte způsob komunikace se svými zákazníky! Naše animovaná videa na míru vám pomohou zajistit, aby žádné sdělení nezůstalo nevyslyšeno.

Oživte prezentaci firmy pomocí animovaných videí

Není tedy divu, že správný vizuální obsah vám může pomoci vyniknout na stále přeplněnějším trhu. Animovaná videa jsou skvělým způsobem, jak představit svou firmu a zaujmout publikum zajímavým a zapamatovatelným způsobem. Jak ale vytvořit animované video šité na míru vaší firmě? Pojďme se ponořit do procesu tvorby poutavého animovaného videa, které vaší firmě určitě pomůže vyniknout!

Jak tvorba animace probíháí:

1.Vytvoření scénáře

Scénář slouží jako základ pro následnou tvorbu hlasového doprovodu. Dobře vytvořený scénář je základem úspěchu každého videa! Pokud již máte scénář připravený, nechám jej následně namluvit profesionálním dabérem. V opačném případě vám rád pomohu vytvořit takový, který bude vyhovovat vašim potřebám.

2.Hlasový projev

K vytvoření dabingu pro video využívám služeb profesionálního nahrávacího studia, které na základě textu (scénáře) vytvoří voiceover. Můžete si vybrat z více než 20 mužských a ženských hlasů a rád vám zašlu ukázky těchto hlasů spolu s jejich cenovým rozpětím.

3.Animace

Po dokončení scénáře i voiceoveru je čas na animaci! Zde nastupuje můj tým – pomocí nejmodernějšího softwaru animujeme postavy a scény, které oživí váš příběh. Vytváříme pohyblivou grafiku a 3D animace doplněné speciálními efekty, které dokáží zaujmout i ty nejnáročnější diváky.

Výběrem mezi barevným a černobílým videem ožije vaše video vlastními obrázky, vloženým logem vaší společnosti a webovými stránkami. S přidanou zvukovou stopou, která jistě zapůsobí, a také v kvalitě Full HD při rozlišení 1920×1080 – vše podle požadovaného formátu (avi, mov nebo mp4).

Obsahuje video licenci?

Potřebujete úžasné video pro svou značku? Naštěstí pro vás nyní můžete získat videa s úžasnými vizuály a úžasnou zvukovou stopou s bezproblémovou komerční licencí za pouhých 2500 Kč! Komerční licence, která je součástí každého videa, je platná pro všechny komerční platformy, což znamená, že ho můžete umístit na Facebook, YouTube atd., kamkoli – kromě televize. Mluvíme o výhodné nabídce! S touto exkluzivní nabídkou získáte za své peníze maximum – na co ještě čekáte?

 

Ať už chcete přidat zábavnou vizuální stránku, nebo chcete videa vytvořit speciálně pro marketingové účely, animovaná videa jsou skvělým způsobem, jak zajistit, aby si lidé váš produkt nebo službu zapamatovali. A s mou pomocí je nyní jejich tvorba jednodušší než kdy dříve! Proto už nečekejte – nechte si ode mě vytvořit poutavé animované video na míru vaší firmě ještě dnes! Díky tomuto nastíněnému postupu už není důvod, proč by měl kdokoli váhat, když chce vytvořit vlastní animované video – tak začněme ještě dnes!

Máte zájem o animované video? Napište mi

Na zprávy z pravidla odpovídám do 24 hodin.